Agios Hotel'e Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Yıllar önce Gökçeada’nın büyüleyici doğal güzelliklerini balık tutmak için ziyaret ettiğimizde, bu güzelliklerin farkına vararak adaya değer katacak bir proje hayal ettik. Uzun yıllardır inşaat sektöründe olan ailemiz, adanın kendi doğal taşlarını ve yerel değerlerini kullanarak Agios Hotel’i hayata geçirdi.
Aile işletmemiz, Kuzulimanı eski adı ile Agios Krikos bölgesinde yer almaktadır, doğal güzelliklerin ortasında, sakin ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunmak için tasarlandı. Zigzag mimarimiz, poyraz rüzgarlarını keserken, her odanın mahremiyetini koruyor ve ferah havuz alanımızın keyfini çıkarmanızı sağlıyor.
Otelimizde sunulan yerel ürünlerle hazırlanan kahvaltılar ve yerel lezzetler, adanın zengin kültürel mirasını yansıtıyor. Misafirlerimize sadece otelimizde değil, ada genelinde de destek oluyor, en güzel rotaları ve yerel önerileri sunuyoruz.
Sürdürülebilirlik bizim için bir yaşam tarzıdır. Güneş panellerimiz ve su depomuz ile çevreye duyarlı bir işletme olmanın yanı sıra, adanın yeşilini korumak ve geliştirmek için de çaba gösteriyoruz.
Agios Hotel, Gökçeada’nın doğal güzelliklerini keşfetmek, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen herkes için ideal bir yer. Burada, doğa ile iç içe, ailemizin sıcaklığını hissedeceğiniz, unutulmaz bir tatil deneyimi sizleri bekliyor.

Hizmetlerimiz

Merkezi Lokasyon

Gökçeada Kuzulimanı Koyunda ulaşım kolaylığı

Otopark Hizmeti

Aracınızı Park edebileceğiniz Otoparkımız Mevcuttur.

Oda Servisi

Oda Servisi ve Minibar Hizmeti sağlamaktayız.

Yüzme Havuzu

Otel içerisinde Çocukların ve Yetişkinlerin Kullanabileceğiz Yüzme Havuzu

Wifi İnternet

Tesis içerisinde sınırsız internet imkanı sağlamaktayız.

ODA KAHVALTI

Oda kahvaltısı veya Özel Restaurantımızda Kahvaltı servisimiz bulunmaktadır.

× WhatsApp Destek